Don't Miss
Home » Wiadomości » Ratownika na gwałt!

Ratownika na gwałt!

Brzeska pływalnia poszukuje nowych ratowników! Kuzyn co kiedyś powiedział, że fajnie pływasz? Nie masz wymaganych kwalifikacji? Nigdy nie pracowałeś jako ratownik?  Nie ma żadnego problemu!

Ponieważ całkowicie przegięliśmy i jesteśmy pod ścianą – zorganizujemy i opłacimy kurs dla każdego, kto tylko będzie chciał pracować na naszym basenie! Oczywiście dobrze by było gdyby kandydaci umieli trochę pływać. Oferujemy niezwykle dogodne warunki, na umowie o pracę w pełnym wymiarze godzin i co najważniejsze gwarantujemy pensję minimalną! Prosimy się szybko decydować, bo jak powszechnie wiadomo, łaski nam nie robicie, ponieważ  na wasze miejsce jest dziesięciu innych!

Niestety nie gwarantujemy ludzkiego traktowania, szacunku, oraz miłej atmosfery w pracy (przez co przytłaczająca większość obecnie u nas pracujących ratowników wodnych z ogromnym doświadczeniem zawodowym wypowiedziała nam umowę). Niestety negocjacje spełzły na niczym, ponieważ „5 minut” na przyjęcie lub odrzucenie oferty dyrektora Dadeja, złożone w pięknie wyreżyserowanych okolicznościach jak z filmu akcji, nie zrobiło żadnego wrażenia, a nawet jeszcze bardziej wnerwiło ratowników.

Tak więc jeżeli chcesz pracować u nas jako ratownik wodny, złóż CV! Pamiętaj kwalifikacje nie mają żadnego znaczenia! Bo nie wiedza, lecz chęć dzika zrobią z ciebie ratownika! Jesteśmy jedynym basenem w Małopolsce, który na progu sezonu rozwalił swój zespół ratowników i zamknął basen na pół dnia w największe upały, i będziemy jedynym, który zbuduje nowy zespół na przyspieszonym kursie.  Czerwone spodenki WOPR już czekają! Niech Ręka Boska czuwa nad naszymi Klientami.

brzesko.info.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast