Don't Miss
Home » Wiadomości » REGIONALNY KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNIE Z WODĄ I PRZYRODĄ”

REGIONALNY KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNIE Z WODĄ I PRZYRODĄ”

Szanowni Państwo
Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Wychowawcy.
Drodzy Rodzice.

Zbliżający się czas letnich wakacji, a szczególnie majowe gorące dni które jak wykazują statystyki mogą być naznaczone tragediami podczas pierwszych letnich kąpieli. Dlatego działając konkretnie w trosce o życie i zdrowie najbardziej cennej dla naszej przyszłości grupy społecznej to znaczy dzieci i młodzieży szkolnej, serdecznie zapraszamy Państwa w ramach sprawowanych obowiązków i nadzoru do zachęcenia uczennic i uczniów aby wzięły udział w Regionalnym Konkursie Plastycznym o nazwie „Bezpiecznie z wodą i przyrodą”.
Zaproponowana akcja edukacyjno – profilaktyczna skierowana do dzieci i młodzieży ma na celu aktywne kształtowanie rozwagi oraz odpowiedzialności za własne życie, a także koleżanek i kolegów grona rówieśniczego.
Wykonana i nadesłana do oceny praca plastyczna (vide regulamin konkursu w załączniku) dotycząca bezpieczeństwa wypoczynku dzieci i młodzieży będzie popularyzowana w kampanii społeczno-edukacyjnej i może być nagrodzona szeregiem nagród.
Honorowy Patronat nad przebiegiem i finałem akcji profilaktycznej sprawuje Małopolski Kurator Oświaty w Krakowie oraz Komitet Honorowy.

Z wyrazami szacunku Organizatorzy.
– Tarnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
– UKS „Olimpijczyk”  Pałac Młodzieży w Tarnowie

uks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast