Don't Miss
Home » Wiadomości » Remiza OSP w Zaborowie – już wyremontowana

Remiza OSP w Zaborowie – już wyremontowana

Odbiorem końcowym zostały zakończone prace modernizacyjne i remontowe budynku Remizy OSP w Zaborowie. Remont ten był możliwy dzięki środkom finansowym które udało się pozyskać Gminie Szczurowa z programu „Małopolskie Remizy”. Jest to już 6 remiza która została wyremontowana na terenie gminy Szczurowa, w ramach programu „Małopolskie Remizy”. Wcześniej inwestycje zostały wykonane w Górce, Pojawiu, Rajsku, Strzelcach Wielkich i Wrzępii.
Wykonany remont i zwiększenie standardu remizy pozwoli na wykonywanie zadań statutowych OSP w szerszym zakresie i na wyższym poziomie. 
W ramach przedmiotowej inwestycji wykonano m.in.: skucie i uzupełnienie tynków, malowanie ścian i sufitów, położenie nowych wylewek i posadzek, docieplenie stropu oraz wymieniono stolarkę wewnątrz budynku remizy.
Kolejnymi przygotowanymi dużymi inwestycjami w obiekty remiz strażackich, na które Wójt i Skarbnik Gminy podpisali umowy 28.05.2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie ze środków RPO na lata 2014-2020, są budynki w Kwikowie i Uściu Solnym. Inwestycje w tych budynkach będą na kwotę ponad 1,5 mln zł.
Inwestycje te realizowane będą w ramach programu rewitalizacji. 
ug
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast