Nie przegap
Strona główna » Sport » Retransmisja meczu OKS: Motor Lublin

Retransmisja meczu OKS: Motor Lublin

Pomimo wielu przeciwności władze OKS nie poddają się i starają się wyjść z wydawać by się mogło patowej sytuacji.
Złą wiadomością jest to, że podobnie jak w meczu ze Stalą Stalowa Wola, obiekt przy ul. Okocimskiej 34 będzie zamknięty dla sympatyków brzeskiej ekipy. Powodem takiej a nie innej decyzji jest ponownie niedokończona instalacja monitoringu i obawa o bezpieczeństwo kibiców, podczas spotkania okraszonego mianem podwyższonego ryzyka. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 12:00

A dobrą wiadomością jest to że z najbliższego meczu pomiędzy Okocimskim KS Brzesko a Motorem Lublin przeprowadzona zostanie tradycyjnie tekstowa relacja LIVE, którą można będzie znaleźć na łamach okocimski.com. Początek relacji o godz. 11:45.

Ponadto po zakończeniu sobotniego meczu o godz. 19:00 w serwisie internetowym Regionalnej Telewizji IMAV (www.imav.tv) dostępna będzie retransmisja video szlagieru 20 kolejki 2 Polskiej Ligi. gr. wschodniej. Chcąc zapewnić wszystkim kibicom możliwość obejrzenia całego spotkania swojej drużyny, Prezes OKS-u Czesław Kwaśniak poczynił starania m.in. finansując osobiście transmisję, aby w szczególności osoby posiadające karnety na rundę jesienną w mniejszym stopniu czuły się pokrzywdzone w związku z faktem, iż mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

IB

Podobne artykuły
“%RELATEDPOSTS%”

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast