Don't Miss
Home » Wiadomości » Roczna narada OSP

Roczna narada OSP

osp czchow14 grudnia 2012 roku odbyła się, zorganizowana przez ZOSP RP Oddział Powiatowy w Brzesku, narada poświęcona podsumowaniu mijającego 2012 roku. Naradę z udziałem starosty brzeskiego, komendanta powiatowego PSP, z-cy komendanta powiatowego Policji, burmistrzów i wójtów z naszego powiatu oraz oczywiście przedstawicieli wszystkich jednostek OSP, rozpoczął prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP dh Marian Zalewski.

Stwierdził, że strażacy ochotnicy, jak zwykle niezawodnie i w pełni, wypełnili swe zadania. Zarówno z zakresu pomocy potrzebującym jak również w dziedzinie życia społeczno kulturalnego w swoich miejscach działania. Komendant powiatowy PSP ocenił mijający rok pod względem działań bojowych. Głos zabrał także starosta, dziękując za ogromny wkład pracy w bezpieczeństwo i rozwój powiatu. Komendant Gminny ZOSP RP w Czchowie dh Piotr Musiał opowiedział zebranym o pobycie delegacji OSP Jurków w Hongkongu, nawiązanych z tamtejszymi strażakami kontaktach i wrażeniach z tego odległego zakątka naszego globu. Później były życzenia wszelkiej pomyślności na nadchodzące Święta i Nowy Rok, lampka wina i posiłek.Naradę umilił występ laureatek konkursu Talenty Małopolski z Dębna, a obsługę kulinarną zapewniła załoga Schroniska Młodzieżowego w Brzesku.

Galeria zdjęć <<<

OSP Czchów

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast