Nie przegap
Strona główna » Kultura » Rodzice zagrali w Czerwonym Kapturku

Rodzice zagrali w Czerwonym Kapturku

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

1 czerwca 2016 roku magiczni Rodzice zagrali dla swoich pociech w przedstawieniu na “deskach” Publicznego Przedszkola w Bielczy.

Bajka o Czerwonym Kapturku jest znana i lubiana przez dzieci. Świetna gra aktorska rodziców pozwoliła dzieciom przenieść się naprawdę w świat baśni w tym wyjątkowym dla nich dniu. Bogata scenografia z dużą liczbą elementów oraz stroje rodziców urzekły przedszkolaków. Z zachwytem oglądały swoich rodziców w nowej roli – jako aktorów. Chyba zaskoczyła ich pomysłowość i otwartość na wcielanie się w role kreowanych bohaterów. Z widowni po obejrzanym teatrzyku dobiegły nas głosy: „Co tak krótko?” To samo przedstawienie wystawiane dwukrotnie wcale nie znudziłoby się dzieciom. Bo czy może nudzić mama, czy tata na scenie? Na zakończenie dzieci nagrodziły aktorów gromkimi brawami i gratulacjami. Bajka o Czerwonym Kapturku jest teraz ulubioną bajką naszych przedszkolaków.

W tym dniu rodzice jeszcze raz przedstawili swój spektakl tym razem dla uczniów kl. I-II z Szkoły Podstawowej w Bielczy.

Po spektaklu przenieśliśmy się na piknik do przedszkolnego ogrodu. Pogoda była taka, jak sobie wymarzyliśmy. Dzieci brały udział w plenerowym torze przeszkód w duchu sportowej rywalizacji. Wyścig w ciemnym tunelu nie przestraszył nikogo, nawet najmłodsi byli nieustraszeni. Chusta animacyjna wirowała, a podmuchy wiatru nie przeszkadzały uczestnikom zabawy. Pracownicy przedszkola i rodzice zadbali o słodkie przekąski dla małych smakoszy i grillowane co nieco (wszędobylskie festynowe kiełbaski z pajdą chleba).

Dzień pełen wrażeń zakończył się z uśmiechami na twarzy, a szczęśliwe przedszkolaki długo będą jeszcze pytać: „Czy boisz się tego wilka?”

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast