Nie przegap
Strona główna » Kultura » Rodzinny piknik na Słotwinie / zdjęcia

Rodzinny piknik na Słotwinie / zdjęcia

dsc_1178W sobotę 13 lipca na placu  przy ul. Ks. Stanisława Pękały w Brzesku odbył się piknik rodzinny parafii M.B. Częstochowskiej. Pomimo niesprzyjającej pogody było gwarnie i wesoło.

Jak co roku program Parafialnego Pikniku Rodzinnego wypełniony był wieloma atrakcjami – na wszystkich chętnych do zabawy czekały konkursy, rozgrywki drużynowe i występy artystyczne. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również loteria fantowa z upominkami – niespodziankami zebranymi od wielu sponsorów i ludzi dobrej woli.

 W sobotnie popołudnie przykościelny plac ożył turniejami sprawnościowymi, sportowymi, konkursami, zabawami dla najmłodszych oraz występami – m.in Zespołu Regionalnego Krakowiacy Ziemi Brzeskiej oraz młodych wokalistów z zespołu “CANTANTES DEI” z Borzęcina.

Na amatorów dobrego jedzenia czekał bigos i potrawy z grilla. Były i ciasta domowej roboty upieczone przez parafianki.

Swoją obecność zaznaczyli także przedstawiciele lokalnych władz samorządowych – Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka oraz radni Rady Powiatu i Rady Miejskiej.

Organizatorami imprezy była Rada Duszpasterska, Akcja Katolicka oraz Caritas działające przy parafii M.B. Częstochowskiej w Brzesku, a także Zarząd Osiedla Słotwina.

Wszyscy zgromadzeni bardzo miło spędzili czas. Warto było zobaczyć jak wspólnie można się naprawdę dobrze bawić.

IB

Foto-Hajduk

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast