Nie przegap
Strona główna » Region » RPK wozi pasażerów już 45 lat!

RPK wozi pasażerów już 45 lat!

29 kwietnia br. Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Bochni Sp. z o.o. świętowało 45-lecie powstania. 

Licznie zgromadzeni przedstawiciele władzy rządowej i samorządowej oraz przedstawiciele firm współpracujących z RPK mogli zapoznać się z wyposażeniem i ofertą nowej bazy RPK, która znajduje się w Bochni, przy ul. Partyzantów 49. 

Z tej okazji Pani Wiceminister Józefa Szczurek-Żelazko wystosowała okolicznościowy adres, który w jej imieniu odczytała Pani Asystent, a Pan Radny Sejmiku Wojewódzkiego – Adam Kwaśniak, w imieniu Marszałka Województwa Pana Jacka Krupy  – przekazał Medal Polonia Minor na ręce Wójta – Marka Bzdeka.

RPK Sp. z o.o. jest publicznym przewoźnikiem komunikacji rejonowej i obsługuje 9 linii autobusowych, które umożliwiają mieszkańcom wygodny dojazd do Bochni. Ponadto firma świadczy również usługi w zakresie wynajmu autobusów dla szkół, przedszkoli, zorganizowanych grup i instytucji.

W ciągu ostatnich dwóch lat gminna firma komunikacyjna nie tylko zakupiła nowe lokum, ale też sukcesywnie wymienia tabor oraz rozszerza ofertę swoich usług. Obecnie w skład zaplecza technicznego bazy przedsiębiorstwa wchodzą Okręgowa Stacja Kontroli pojazdów, stacja paliw, myjnia tirów i autoserwis, które dzięki konkurencyjnym cenom cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Ponadto firma jako pierwsza w powiecie bocheńskim umożliwiła swoim klientom dokonywanie płatności na stacji paliw przy dystrybutorze przez całą dobę. RPK Sp. z o.o. świadczy również szereg usług komunalnych zarówno dla instytucji publicznych jak i osób prywatnych.

Z okazji 45-lecia istnienia RPK Sp. z o.o. przygotowało dla swoich klientów nie lada promocję – w okresie od 24.04 do 07.05 br. pasażerowie mogą korzystać z darmowej komunikacji w Gminie Bochnia. 

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast