Nie przegap
Strona główna » Region » RPK wozi pasażerów już 45 lat!

RPK wozi pasażerów już 45 lat!

29 kwietnia br. Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Bochni Sp. z o.o. świętowało 45-lecie powstania. 

Licznie zgromadzeni przedstawiciele władzy rządowej i samorządowej oraz przedstawiciele firm współpracujących z RPK mogli zapoznać się z wyposażeniem i ofertą nowej bazy RPK, która znajduje się w Bochni, przy ul. Partyzantów 49. 

Z tej okazji Pani Wiceminister Józefa Szczurek-Żelazko wystosowała okolicznościowy adres, który w jej imieniu odczytała Pani Asystent, a Pan Radny Sejmiku Wojewódzkiego – Adam Kwaśniak, w imieniu Marszałka Województwa Pana Jacka Krupy  – przekazał Medal Polonia Minor na ręce Wójta – Marka Bzdeka.

RPK Sp. z o.o. jest publicznym przewoźnikiem komunikacji rejonowej i obsługuje 9 linii autobusowych, które umożliwiają mieszkańcom wygodny dojazd do Bochni. Ponadto firma świadczy również usługi w zakresie wynajmu autobusów dla szkół, przedszkoli, zorganizowanych grup i instytucji.

W ciągu ostatnich dwóch lat gminna firma komunikacyjna nie tylko zakupiła nowe lokum, ale też sukcesywnie wymienia tabor oraz rozszerza ofertę swoich usług. Obecnie w skład zaplecza technicznego bazy przedsiębiorstwa wchodzą Okręgowa Stacja Kontroli pojazdów, stacja paliw, myjnia tirów i autoserwis, które dzięki konkurencyjnym cenom cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Ponadto firma jako pierwsza w powiecie bocheńskim umożliwiła swoim klientom dokonywanie płatności na stacji paliw przy dystrybutorze przez całą dobę. RPK Sp. z o.o. świadczy również szereg usług komunalnych zarówno dla instytucji publicznych jak i osób prywatnych.

Z okazji 45-lecia istnienia RPK Sp. z o.o. przygotowało dla swoich klientów nie lada promocję – w okresie od 24.04 do 07.05 br. pasażerowie mogą korzystać z darmowej komunikacji w Gminie Bochnia. 

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast