Don't Miss
Home » Wiadomości » Rusza budowa budynku komunalnego w Dołach

Rusza budowa budynku komunalnego w Dołach

Zakład Remontowo Budowlany BUDOLEX dokona rozbiórki istniejącego obiektu i przystąpi do budowy nowego budynku komunalnego na potrzeby społeczności lokalnej w Dołach. Samorząd już podpisał umowę z wykonawcą, który ma czas do końca października, aby uporać się z inwestycją.

Dzięki temu zadaniu budynek w centrum miejscowości Doły zmieni się nie do poznania. W obiekcie dotychczas działa m.in. wiejska świetlica, swoje miejsce spotkań mieli też tam również strażacy. Po zrealizowaniu całej inwestycji obiekt zyska nowy wygląd oraz funkcje użytkowe.

Obecnie mieszkańcy Dołów nie mają miejsca na organizację spotkań i wydarzeń kulturalnych, które spełniałoby odpowiednie standardy. Zmieniamy to! – podkreśla wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.
Dzięki inwestycji powiększy się metraż obiektu, co pozwoli na komfortowe użytkowanie tego budynku. W ten projekt mocno zaangażowali się mieszkańcy i jestem przekonany, że po zakończeniu inwestycji, budynek będzie tętnił życiem.

ug

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast