Don't Miss
Home » Wiadomości » Ryszard Ciaciek – podziękowania

Ryszard Ciaciek – podziękowania

r-ciaciekSzanowni Państwo, pragnę kolejny raz wyrazić swoje podziękowanie za udział w wyborach i oddane głosy na moją osobę. Okazało się, że ludzi którzy pragną zmian w Brzesku jest bardzo dużo. Jak pokazują wyniki państwa głosy nie zostały zmarnowane. Doprowadziliśmy do sytuacji, iż mamy drugą turę głosowania na burmistrza miasta Brzeska i to jest niewątpliwe nasze wspólne duże osiągnięcie.

Jeśli razem podejmiemy wysiłek, aby kontynuować rozpoczętą aktywność i zagłosujemy 30 listopada na dokonanie zmian w Brzesku, to wówczas osiągniemy sukces. Okazuje się, że jest to bardzo możliwe, przekonaliśmy się już o tym 16 listopada. Nasze głosy w połączeniu z głosami wyborców popierających pana Stanisława Pacurę nieuchronnie doprowadzą do zmiany stylu zarządzania gminą.

Ośmielam, się również zwrócić do tych spośród Państwa, którzy nie uczestniczyli w pierwszej turze wyborów o udział właśnie teraz w turze drugiej. To od nas wszystkich zależy rozwój naszej gminy, nie możemy popadać w apatię i twierdzić , iż to i tak nic nie da. Drodzy Państwo, nieobecni nigdy nie są w stanie udowodnić, że mają rację, bo przecież ich głosu nikt nie usłyszy.

Z wyrazami szacunku
Ryszard Ciaciek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast