Don't Miss
Home » Sport » Siatkarska reprezentacja Polski zagra w Tarnowie

Siatkarska reprezentacja Polski zagra w Tarnowie

Kibice siatkówki, których w Tarnowie nie brakuje, mają powody do zadowolenia. Już w najbliższą środę, 16 maja mogą obejrzeć mecz pomiędzy reprezentacją Polski kadetów, a reprezentacją studentów i absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18, a wstęp jest wolny.

Mecz stanowi jeden z elementów, bardzo bogatego w ciekawe propozycje, programu obchodów 20-lecia PWSZ w Tarnowie. Po przeciwnych stronach siatki staną najlepsi polscy siatkarze młodego pokolenia oraz reprezentacja studentów i absolwentów PWSZ.

– Mimo, że okazja do rozegrania tego pojedynku jest świąteczna, to do rywalizacji zamierzamy podejść „na poważnie”. Chcemy pokazać tarnowskim kibicom siatkówkę na wysokim poziomie – zapowiada Jan Salamon z KU AZS PWSZ.

Organizatorzy spotkania zadbali także o to, by kibice nie nudzili się w przerwach pomiędzy setami. W tym czasie planują rozegrać dwa konkursy: siły ataku oraz precyzji zagrywki.

Mecz zostanie rozegrany w środę, 16 maja w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, początek o godz. 18. Wstęp wolny. Zapraszamy!

PWSZ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast