Nie przegap
Strona główna » Region » Siedlec. XVIII Biesiada Agroturystyczna

Siedlec. XVIII Biesiada Agroturystyczna

biesiada agroturystyczna - gmina bochnia-nW niedzielę 7 sierpnia br. serdecznie zapraszamy wszystkich do Siedlca na tradycyjną Biesiadę Agroturystyczną.

Każdorazowo biesiada gromadzi zarówno wielu wystawców, jak i liczną publiczność. Jest wydarzeniem, w którym chętnie biorą udział reprezentacje gmin powiatu bocheńskiego, Koła Gospodyń Wiejskich, szkoły, gospodarstwa agroturystyczne, rzemieślnicy i twórcy ludowi.

W programie tegorocznej imprezy zaplanowano prezentację stoisk kulturalnych oraz promocję ofert gospodarstw agroturystycznych. Atrakcją 18. edycji Biesiady będzie konkurs na „Najsmaczniejsze wyroby z owoców”. Warunkiem przystąpienia do rywalizacji jest przygotowanie dowolnej potrawy z owoców (napój, potrawa mięsna z owocami, ciasto itd.), przeznaczonej do degustacji. Organizator dopuszcza możliwość sprzedaży przygotowanych przez siebie wyrobów.

Interesujące eksponaty, smaczne potrawy, barwne stragany w połączeniu z muzyką i tańcem dają niezapomniane wrażenia. Zgromadzona publiczność za sprawą wystawców przeniesiona zostaje w realia dawnej wsi polskiej. Przygotowane w ramach Biesiady Agroturystycznej stoiska promocyjne stanowią prawdziwą ucztę dla oka, ucha i podniebienia.

Na siedleckiej scenie zaprezentuje się Zespół Pieśni i Tańca „Siedlecanie”. Gwiazdą wieczoru będzie NORBI, autor takich przebojów jak: „Kobiety są gorące”, „Rozkołysz się”, „Jedyne co mam to złudzenia”.

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast