Don't Miss
Home » Wiadomości » Śladem publikacji: Zapomniana droga na granicy dwóch gmin

Śladem publikacji: Zapomniana droga na granicy dwóch gmin

Nasza publikacja interwencji czytelników spotkała się z bardzo szybką odpowiedzią ze strony władz Gminy Dębno. Otrzymaliśmy odpowiedź Wójta Gminy – Wiesława Kozłowskiego, który przedstawił jakie działania w temacie podjęła w ostatnim czasie Gmina Dębno.

Poniżej przedstawiamy treść odpowiedzi przesłanej do redakcji.

– Dzień dobry panie redaktorze. Przesyłam informacje na temat drogi o której pan napisał u siebie w Informatorze. Zapomniana droga? Wcale nie! Zdjęcia drogi gminnej na odcinku Jaworsko – Grabno (Łazy), które wywołały sporo emocji, nie do końca oddają faktyczny stan tej trasy. Fotografie prezentują odcinek leżący na terenie Gminy Wojnicz, a po minięciu granicy z gminą Dębno do Jaworska prowadzi już utwardzona droga, a następnie droga z nawierzchnią asfaltową. W tej kadencji samorząd Gminy Dębno wykonał na tym odcinku 200 metrów nowej nakładki asfaltowej oraz utwardził kruszywem dalszy odcinek tej trasy na długości 300 metrów. Poniesione nakłady finansowe na w/w drogę przez Gminę Dębno w 2017 roku to 67 151,32 zł.

Pozdrawiam – Wiesław Kozłowski Wójt Gminy Dębno

IB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast