Don't Miss
Home » Wiadomości » Służby zawsze w gotowości – kolejne życie uratowane

Służby zawsze w gotowości – kolejne życie uratowane

Ratowanie ludzkiego życia, pomoc i wsparcie w trudnych chwilach to nieodzowne elementy pracy służb mundurowych. Każdy dzień pisze inny scenariusz, ale służby zawsze są w gotowości, aby nieść pomoc drugiemu człowiekowi. Tym razem policjanci i strażacy zrobili wszystko, aby odnaleźć mężczyznę, który chciał odebrać sobie życie.

W sobotnie południe, 28 lipca br. dyżurny brzeskiej jednostki odebrał zgłoszenie od zaniepokojonych rodziców, których syn nagle opuścił miejsce zamieszkania manifestując przy tym chęć odebrania sobie życia. Rodzina relacjonowała, że mężczyzna oddalił się do lasu, niestety pomimo ich poszukiwań na własną rękę nie udało się go odnaleźć. To zgłoszenie postawiło na nogi służby ratunkowe. Kilkudziesięciu policjantów i strażaków natychmiast zaangażowało się w poszukiwania 32-letniego mężczyzny. Posiadając jego dokładny rysopis przeczesywali okoliczne kompleksy leśne i boczne drogi na terenie gminy Dębno szukając zdesperowanego człowieka. Natychmiastowa reakcja i duża ilość sił skierowana do poszukiwań zaowocowały znalezieniem 32-latka w zaroślach oddalonych około kilometra od jego domu. Mężczyzna został przekazany załodze karetki pogotowia, która udzieliła mu pomocy.

KPP Brzesko

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast