Nie przegap
Strona główna » Sport » Sokole Orliki rozegrały turniej

Sokole Orliki rozegrały turniej

DSCF7106Na stadionie „Sokoła” Borzecin na boisku ze sztucznej nawierzchni rozegrano turnieje piłki nożnej w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2001-2003 oraz rocznik: 2004-2005. Do rywalizacji w starszej kategorii wiekowej zgłosiły się 4 zespoły: Rylovia Rylowa I, Galaktyka Wierzchosławice, Sokole Orliki oraz Rylovia Rylowa II. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Mecze trwały 2×10 min. Młodsza kategoria to mecze z udziałem 3 drużyn: Sokole Orliki II, Rylovia Rylowa i Sokole Orliki I. Podobnie jak ich starsi koledzy, najmłodsi piłkarze grali systemem „każdy z każdym”. Mecze trwały 2×12 min. Na zwycięzców czekały okazałe puchary oraz dyplomy, które osobiście wręczył wójt gminy Borzęcin Janusz Kwaśniak w asyście swojego zastępcy Tadeusz Żurka oraz prezesa KS Sokół Borzęcin Stanisława Klisiewicza.

Wyniki Turnieju:

ROCZNIK 2004-2005

Klasyfikacja końcowa:

1. Sokole Orliki II 6pkt

2. Rylovia Rylowa 3pkt

3. Sokole Orliki I 0pkt

Wyniki meczy:

Sokole Orliki I 0:8 Sokole Orliki II

Sokole Orliki I 0:12 Rylovia Rylowa

Rylovia Rylowa 1:4 Sokole Orliki II

Składy zespołów:

SOKOLE ORLIKI II: Chmura Bartłomiej, Klisiewicz Jakub, Rechul Filip, Biernat Jakub, Ducinowski Jakub, Holik Bartłomiej, Owczarek Dominik, Prasoł Piotr, Adamski Filip, Parszcz Kacper, Doniec Jakub.

RYLOVIA RYLOWA: Kania Sylwester, Cholewicki Maciej, Cholewicki Jakub, Ostrowski Igor, Pukal Hubert, Mazur Daniel, Hanek Filip, Tabor Wiktor.

SOKOLE ORLIKI I: Kułak Szymon, Pięta Patryk, Kwaśniak Konrad, Malisz Marcel, Bolek Bartosz, Bielerzewski Amadeusz, Adamski Maciej, Wiśniewski Daniel, Góra Jakub, Michalik Jarosław, Zawada Filip, Klisiewicz Maciej.

ROCZNIK 2001-2003

Klasyfikacja końcowa:

1. Rylovia Rylowa I 7pkt

2. Galaktyka Wierzchosławice 6pkt

3. Sokole Orliki 4pkt

4. Rylovia Rylowa II 0pkt

Wyniki meczy:

Rylovia I 5:0 Rylovia II

Orliki 0:3 Galaktyka

Rylovia I 3:1 Galaktyka

Orliki 4:0 Rylovia II

Rylovia I 1:1 Orliki

Galaktyka 4:0 Rylovia II

Składy zespołów:

RYLOVIA I: Kargól Dominik, Dziedzic Łukasz, Gofron Witold, Wójcik Oskar, Cieśla Krystian, Pawlik Mikołaj, Derspa Justyna, Wojdak Emilia.

RYLOVIA II: Kocot Albert, Wałcerz Bartłomiej, Cholewka Seweryn, Cholewicki Bartłomiej, Kania Radosław, Budyn Bartosz, Kijak Wiktoria, Gawlik Wiktoria, Pudełek Krystian.

SOKOLE ORLIKI: Kułak Norbert, Rogóż Wiktor, Rogóż Albert, Kułak Sebastian, Zając Sebastian, Nowiński Marcin, Musiał Maciej, Kobyłecki Piotr, Kwaśniak Igor, Gacoń Karol, Kapa Kacper, Woźniak Marek, Solarz Klaudiusz.

GALAKTYKA: Bysiek Filip, Padło Kiriłt, Padło Hubert, Knapik Dawid, Onak Radosław, Piestrzyński Szymon, Kwapniewski Wiktor, Lech Jakub.

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast