Nie przegap
Strona główna » Sport » Sołtys i Starosta mecenasami szachowego turnieju

Sołtys i Starosta mecenasami szachowego turnieju

W piątek 9 grudnia 2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Porębie Spytkowskiej odbył się Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Sołtysa Poręby Spytkowskiej pod patronatem Starosty Powiatu Brzeskiego. W turnieju wzięło udział 38 zawodników z takich miejscowości jak: Gosprzydowa, Jadowniki, Brzesko oraz oczywiście Poręba Spytkowska.

Trzech najlepszych zawodników turnieju otrzymało piękne puchary i dyplomy ufundowane przez sołectwo, które wręczył osobiście Sołtys Adrian Zaleśny, natomiast nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników turnieju zostały ufundowane przez starostwo powiatowe.

Ponadto uczniowie PSP w Porębie Spytkowskiej otrzymali dodatkowy bonus w postaci punktów w szkolnym rankingu na najlepszego szachistę w roku szkolnym 2016/2017.

Organizatorem turnieju był dyrektor szkoły Piotr Tota, który też wspólnie z panami Markiem Serwinem i Tadeuszem Kowalczykiem stanowił zespół sędziowski turnieju.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast