Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » SP ZOZ w Brzesku w Finałowej Gali konkursu „Lider Informatyki 2017”

SP ZOZ w Brzesku w Finałowej Gali konkursu „Lider Informatyki 2017”

SP ZOZ w Brzesku znalazł się w zaszczytnym gronie 16 najlepszych w Polsce firm i instytucji, finalistów konkursu „Lider Informatyki 2017”. Wśród finalistów konkursu znalazły się takie firmy i instytucje jak: Ministerstwo Finansów, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, Alior Bank, Poczta Polska. Finalistami konkursu zostają firmy, które wdrożyły w ocenie jury najlepsze i innowacyjne technologie informatyczne, które podnoszą efektywność zarządzania i procesów biznesowych. Uczestnicy konkursu rywalizowali o tytuł Lidera Informatyki w sześciu kategoriach: Administracja, Przemysł, Handel i usługi, Ochrona Zdrowia, Finanse i bankowość i Użyteczność publiczna. W kategorii Ochrona Zdrowia poza SP ZOZ w Brzesku nominowana była firma Medicover, największy usługodawca prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce, która została laureatem.

Chociaż nie uzyskaliśmy tytułu Lidera Informatyki to nominacja i zostanie finalistą konkursu Lider Informatyki 2017 jest dla nas wielkim osiągnięciem i zwieńczeniem wieloletniej pracy związanej z przeprowadzeniem cyfrowej transformacji SP ZOZ i motywacją do wdrażania nowych, innowacyjnych projektów informatycznych.

spzoz-brzesko.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast