Don't Miss
Home » Region » ”Śpiąca Królewna” w Bochni

”Śpiąca Królewna” w Bochni

Jutro tj. w sobotę  o godzinie 16:00, w Amfiteatrze Parku Uzbornia odbędzie się charytatywny spektakl w wykonaniu rodziców dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 5 (grupy czterolatków) pt.”Śpiąca Królewna”.

Świat baśni  przedstawiony w sposób przystępny dla dziecka to wspaniała nauka, cudowna księga mądrości, a jeśli aktorami są rodzice to magia takiego spektaklu nie ma już sobie równych – podkreśla Pani Karina Łach, główna inicjatorka  i reżyser spektaklu.

Jest to już kolejny występ rodziców z tego przedszkola. Przedszkolaki z piątki  miały okazję zobaczyć go na scenie Miejskiego Domu Kultury z okazji „ Dnia Dziecka”. Jednak ze względu na ciepły odbiór i duże zainteresowanie  rodzice zdecydowali się wystawić go jeszcze raz. Tym razem połączony został  z charytatywną inicjatywą wsparcia małego mieszkańca Bochni. Podczas przedstawienia Fundacja „Serce dla Maluszka będzie zbierać środki na rehabilitację małego  Michałka, mieszkańca Bochni, który urodził w lutym 2016 roku  w 35 tygodniu ciąży z małogłowiem i zmianami w mózgu.

Serdecznie zapraszamy!

IB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast