Nie przegap
Strona główna » Kultura » Spontaniczne Bity Łamane

Spontaniczne Bity Łamane

18. czerwca w Klubie BJ w Brzesku odbędzie się druga odsłona imprezy muzycznej o nazwie Spontaniczne Bity Łamane, na której zagrają N.Kick (znany z duetu Helbot) oraz Badger! Będzie dużo dobrej muzyki w klimatach Breakbeat, Tech Funk, Funky Breaks, Drum and Bass.

Lokalizacja: Klub BJ, ul. Berka Joselewicza 16, Brzesko.

Start: godz. 21:00.
Wjazd: FREE!

N.Kick zapisał się w historii polskiego Break Beat-u, jako jeden z pierwszych producentów tego nurtu. Jego twórczość zyskała uznanie wielu krytyków, dziennikarzy oraz samych wykonawców i Dj-ów z całej polski i zagranicy. Współpracował z czołówką polskich producentów. Otrzymał wiele wyróżnień i nagród. Był finalistą konkursów oraz eventów muzycznych na największych imprezach w całej Polsce. Stworzył wiele utworów, które przez licznych, do dziś uważane są za fundament polskiego breakbeat’u.

W 1995 r. wspólnie z kolegą Piotrem, założyli formację K.A.T.A.R. W 2004 roku powstała formacja K.A.T.A.R.Z.I.S. Pod jej szyldem N.Kick produkował breakbeat. W roku 2007 postanowił rozwiązać formację i od tego czasu tworzy jako N.Kick i takim pseudonimem podpisuje się pod swoimi najnowszymi produkcjami.

Wspólnie z Dj-em Scorpem założył projekt HELBOT, który doskonale radzi sobie na scenie progressive breaks. Związani są z wytwórnią „Composure Records” z Wielkiej Brytanii.

 

za riversedge.pl

Plakat

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast