Nie przegap
Strona główna » Kultura » Spotkanie autorskie oraz wystawa w Wojniczu / zdjęcia

Spotkanie autorskie oraz wystawa w Wojniczu / zdjęcia

DSC_208729 września 2013 r. w Izbie Regionalnej w Wojniczu (Rynek 29) odbyło się spotkanie z pisarzem Jerzym Rostkowskim pt. „Tajemnice II wojny światowej w książkach Jerzego Rostkowskiego” oraz wystawa ekslibrisów ze zbiorów Bogusława Hajduka.

Jerzy Rostkowski jest pisarzem, odkrywającym od lat tajemnice wydarzeń II wojny światowej, z pasją i niesamowitą intuicją historyka, choć broni się przed nadaniem mu tego miana.  Urodzony w Jeleniej Górze, obecnie mieszka w Tarnowie. J. Roszkowski do perfekcji opanował dedukcję, logikę związków przyczynowo-skutkowych i eksplorację dostępnych źródeł. Jego książki to dobra literatura dla wymagających.

Bogusław Hajduk mieszka i pracuje w Brzesku (jest również współpracownikiem naszego portalu), a wywodzi się z wojnickiej rodziny Twardowskich. Jego pasje to fotografowanie i zbieranie ekslibrisów. Jest w posiadaniu bardzo bogatej i ciekawej kolekcji, o czym można się było przekonać na wystawie w wojnickiej Izbie Regionalnej.

Foto-Hajduk

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast