Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Spotkanie z nauczycielami w Woli Dębińskiej

Spotkanie z nauczycielami w Woli Dębińskiej

15 maja 2017 r. w Zespole Szkół im. Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządu z dyrektorami i nauczycielami placówek szkolnych i przedszkolnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Dębno. W zebraniu uczestniczyli: Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Zastępca Wójta Irena Kowal, Sekretarz Gminy oraz Kierownik Wydziału Edukacji, Spraw Społecznych i Obywatelskich Justyna Wójtowicz-Woda, a także zaproszeni goście – Dyrektor tarnowskiej delegatury Kuratorium Oświaty Artur Puciłowski oraz Starszy Wizytator Małopolskiego Kuratorium Oświaty Stanisław Srebro.

Podczas spotkania Wójt Gminy Dębno przedstawił prezentację na temat wpływu reformy systemu edukacji na zatrudnienie nauczycieli w naszej gminie. Przeprowadzona analiza wykazała, że w okresie wprowadzania zmian związanych z wygaszaniem gimnazjów, czyli w latach szkolnych od 2017/2018 do 2019/2020, żaden z obecnie zatrudnionych nauczycieli nie straci pracy. Na spotkaniu poruszone zostały również tematy związane z rozbudową placówek szkolnych w Biadolinach Szlacheckich i Łoniowej, dostosowaniem części budynku Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej dla potrzeb oddziału przedszkolnego,modernizacją sali gimnastycznej w Porąbce Uszewskiej oraz budową nowoczesnej hali sportowej w Dębnie. Obecni na zebraniu dyrektorzy i nauczyciele mogli zgłaszać swoje uwagi i zadawać pytania.

Galeria zdjęć <<<

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast