Don't Miss
Home » Wiadomości » Sprawca niszczenia mienia zatrzymany

Sprawca niszczenia mienia zatrzymany

policjaBrzescy funkcjonariusze zatrzymali młodego mężczyznę, który w godzinach nocnych 3 grudnia dopuścił się aktów wandalizmu niszcząc napotkane banery reklamowe. Wkrótce za swe postępowanie poniesie konsekwencje karne.

 W nocy z 3 na 4 grudnia 2014 r. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Brzesku otrzymał zgłoszenie, iż na ulicy Mickiewicza niszczone są banery reklamowe. Patrolujący Brzesko policjanci niezwłocznie udali się na miejsce i zatrzymali 26-letniego mężczyznę, odpowiedzialnego za zniszczenie kilku billboardów oraz rozbicie szyby w drzwiach budynku. W trakcie wykonywania czynności u mężczyzny mundurowi ujawnili nóż tapicerski, który posłużył sprawcy do pocięcia napotkanych na swej drodze banerów reklamowych. 26 latek dopuszczając się zniszczenia mienia w chwili popełnienia czynu był w stanie nietrzeźwym. Swe zachowanie mężczyzna tłumaczył zdenerwowaniem i chęcią odreagowania problemów osobistych.

Podkreślić należy, iż przestępstwo niszczenia mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Młody mężczyzna odpowie ponadto za używanie wulgaryzmów, czego dopuścił się podczas interwencji Policji.

KPP Brzesko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast