Nie przegap
Strona główna » Kultura » Stand-up No Limits: Adam Van Bendler w Wierzchosławicach

Stand-up No Limits: Adam Van Bendler w Wierzchosławicach

Śmiech to zdrowie, dlatego w trosce o Wasze samopoczucie…
Stand-up No Limits oraz Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zapraszają na spotkanie z jednym z najlepszych w Polsce specjalistą od śmiechu i dobrej zabawy!

Kto? Adam Van Bendler <==

Na scenie zaprezentuje się Adam Van Bendler – charyzmatyczny, sceniczny wulkan humoru z Trójmiasta. Jego historie oparte na własnych, życiowych błędach bawią do łez nawet największych smutasów. Relacje rodzinne, damsko-męskie czy nawet zwykła wizyta w sklepie, w przypadku Adama jest ciągiem sytuacyjnych żartów, opowiedzianych w mistrzowski sposób. Występował w najpopularniejszych programach TV.

Kiedy? 22.04 (niedziela) godz. 19:00
Gdzie? Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach / Tarnów
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu występu – jeśli jakieś zostaną!)
dostępne online na: standupbilety.pl <== oraz stacjonarnie w recepcji Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach – rezerwacja – 14 657 57 57.

Jesteście gotowi śmiać się cały wieczór?

Adam Van Bendler – powraca z jeszcze bardziej soczystym materiałem! Garbus w czapce, którego oglądaliście na największych scenach w Polsce i telewizji, ma dla Was świeżą porcję wspomnień i obserwacji w krzywym zwierciadle. Dowiemy się między innymi dlaczego warto wstrzymać się z operacjami plastycznymi i samobójstwem oraz jak bardzo zdesperowanym trzeba być, żeby kupić mołdawskie prawo jazdy. Jest nawet niewielka szansa, że powie coś mądrego. Ale poczekajmy…

Serdecznie zapraszamy!

***Wydarzenie przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia.***

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast