Don't Miss
Home » Region » Standup w Wierzchosławicach – Ola Petrus, Paulina Potocka / 16 maja

Standup w Wierzchosławicach – Ola Petrus, Paulina Potocka / 16 maja

Śmiech to zdrowie, dlatego w trosce o Wasze samopoczucie…
Stand-up No Limits oraz Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zapraszają już w najbliższą środę 16 maja na spotkanie z jednymi z najlepszych w Polsce specjalistek od śmiechu i dobrej zabawy!

🎤 Kto? Ola Petrus, Paulina Potocka
📆 Kiedy? 16.05 (środa) godz. 20:00
🏛 Gdzie? Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach / Tarnów
💲 Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu występu – jeśli jakieś zostaną!)
💲 dostępne online na: Standupbilety.pl <== oraz stacjonarnie w recepcji Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach (Wierzchosławice 39 a, tel 14 657 57 57)

Ola Petrus – ogrom energii w małym opakowaniu. Monster Truck w skórze Malucha. Rozjeżdża sarkazmem i bezpośredniością. Nie boi się niczego i nikogo, chociaż często nikt i nic jej nie widzi. Ale zawsze słyszy! Żywy dowód na to, że Bóg ma poczucie humoru. Zdarza jej się występować na stole.

Paulina Potocka – Stand-uperka, solistka, kobieta eksperymentalna. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa „temperament”. Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo.

Do zobaczenia! 😊

***Wydarzenie przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia.***

VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast