Don't Miss
Home » Region » Starosta bocheński w Radzie Konsultacyjnej ds. Programów i Treści Nauczania

Starosta bocheński w Radzie Konsultacyjnej ds. Programów i Treści Nauczania

Starosta bocheński Ludwik Węgrzyn będzie jednym z członków Rady Konsultacyjnej ds. Programów i Treści Nauczania powołanej przy Dyrektorze Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego.

Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego Uniwersytetu Warszawskiego jest jednostką na prawach wydziału utworzoną przez Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Prowadzi studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe – te ostatnie skierowane są w szczególności do wójtów, prezydentów, starostów oraz współpracujących z samorządami pracowników organizacji pozarządowych i lokalnych działaczy społecznych. Ze względu na szerokie i wielodyscyplinarne ujęcie problematyki samorządu w programie studiów są one szczególną ofertą dla radnych i kandydatów na radnych.

Rada Konsultacyjna ds. Programów i Treści Nauczania ma stać się forum służącym do dyskusji i współpracy między środowiskiem akademickim a JST i organizacjami pozarządowymi oraz przedsiębiorcami.

Funkcjonowanie Rady Konsultacyjnej przyczyni się do integracji środowiska akademickiego z pracodawcami funkcjonującymi w obszarze samorządu terytorialnego i szeroko rozumianego rozwoju lokalnego.

 —

kh

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast