Don't Miss
Home » Sport » Strzelec wyborowy / Piotr Matura

Strzelec wyborowy / Piotr Matura

strzelec-300x210W rozegranych w Krakowie otwartych Mistrzostwach Małopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego Piotr Matura z Sufczyna zajął drugie miejsce w kategorii juniorów, osiągając życiowy wynik tj. 600,6 pkt. Konsekwencją kolejnego dobrego występu będzie najprawdopodobniej zmiana barw klubowych i przejście Piotra Matury do Wisły Kraków.

W Krakowie aktualny zawodnik TKS LOK Tarnów uległ jedynie reprezentantowi Górnika Katowice. W odbywającym się następnego dnia pojedynku strzeleckim Piotr Matura zajął 8 miejsce. Rywalizacje miał utrudniona o tyle, że w ostatniej chwili musiał zmieniać strój.

Zawody w Krakowie były kolejnym, dobrym występem zawodnika z Sufczyna. We wrześniu zajął 6 miejsce w Mistrzostwach Polski LOK (do brązowego medalu zabrakło mu 2,8 pkt), a w swoim debiucie w Pucharze Polski w Bydgoszczy zajął bardzo dobre 17 miejsce. W efekcie niewykluczona jest zmiana barw klubowych. Piotrem Maturą, który studiuje historię na Uniwersytecie Jagiellońskim, zainteresowała się Wisła Kraków.


gminadebno.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast