Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Sukces uczniów ZSP nr. 1 w Brzesku

Sukces uczniów ZSP nr. 1 w Brzesku

Laureaci_Olimpiady15 marca w Wyższej Szkole Logistyk odbył się finał V edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, w którym wzięło udział dwoje uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 1 w Brzesku. Byli to Sylwia Zych z kl. 2LT i Rafał Hachaj z klasy IV Technikum Logistycznego.

Wyniki olimpiady ogłoszono 19 kwietnia podczas uroczystej gali wręczenia nagród laureatom Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Laureatem III miejsca został Rafał Hachaj, a Sylwia Zych zajęła 41 miejsce i jest to wysoka lokata, zważywszy na to, że Sylwia jest w II klasie i dopiero zaczyna naukę zagadnień, które były przedmiotem tegorocznej olimpiady. Opiekunami uczniów były panie Marta Grabania i  Barbara Maksylewicz.

Wszyscy finaliści olimpiady już dzisiaj mogą o sobie powiedzieć – wygrani. Pokonali ponad 7000 uczniów z 265 szkół z całej Polski. Każdy z nich zdobył uprawnienie do zwolnienia z części pisemnej egzaminu zawodowego. W zależności od zdobytego miejsca, finaliści będą w pełni lub częściowo zwolnieni z czesnego na studiach w Wyższej Szkole Logistyki. Honorowy Patronat nad olimpiadą objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Patronat Merytoryczny sprawują: Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne. Dzięki sponsorom i fundatorom olimpijczycy odebrali także cenne nagrody, płatne praktyki od firmy Kuehne + Nagel, zestaw SITA do nauki języków obcych,  komputerowy kurs językowy od Centrum Efekty, program Cartall Truck od firmy Emapa oraz upominki od Portu lotniczego Poznań-Ławica.

IB2 komentarze

  1. Dyrektor ZSP nr 1 (na wrzucie). Błąd

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast