Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Sukcesy odchudzania w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Brzesku i Bochni!

Sukcesy odchudzania w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Brzesku i Bochni!

Sylwia to przesympatyczna i zawsze uśmiechnięta młoda dziewczyna, która na wizyty przychodziła zmotywowana i pozytywne nastawiona. Myślę, że właśnie to w połączeniu z jej uporem i determinacją pozwoliło uzyskać tak oszałamiający efekt. Nieustannie jestem pod wrażeniem postawy Sylwii – pomimo młodego wieku jej podejście do odchudzania jest bardzo dojrzałe. Z bardzo dużą starannością realizuje wszystkie moje zalecenia oraz przestrzega diety, nie zdarzają jej się żadne odstępstwa i nigdy nie musi szukać dla siebie wymówek. Na liczniku jest już 20 kilogramów mniej ale Sylwia walczy dalej, z taką samą motywacja i chęcią do działania jak na początku. Gratuluję Sylwii i trzymam mocno kciuki za dalsze sukcesy- mówi dietetyk Kinga Walkowicz.

Centrum Dietetyczne Naturhouse Brzesko
ul. Spółdzielcza 2
32-800 Brzesko
tel. 505 457 299

Rezerwacja

Pan Grzegorz jest przykładem silnej i zdeterminowanej osoby, która realizuje założone cele. Tym razem postanowił schudnąć 34 kg, aby poprawić swoją kondycję i zdrowie. Pan Grzegorz osiągnął sukces i stał się motywacją dla wielu swoich bliskich i znajomych. Potrafił udowodnić sobie i innym, że marzenia się spełniają i niezależnie od wieku można wrócić do dobrej kondycji.

Centrum Dietetyczne Naturhouse Bochnia
ul. Trudna 16
32-700 Bochnia
tel. 692 090 951

Rezerwacja

Zrzucenie zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo to znacznie więcej niż zwykła dieta. Odchudzanie jest procesem, który jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty. W codziennej pracy dowodzimy skuteczności swojej metody, nie tylko w kwestii utraty kilogramów, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej masy ciała!

Skuteczne odchudzanie może opierać się tylko na trwałej zmianie nawyków żywieniowych. Tym zajmujemy się w codziennej pracy. Nasza metoda jest kompleksowa i efektywna. Musisz wiedzieć, że aby kuracja odchudzająca była rzeczywiście skuteczna, powinna zostać dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu – wieku, stanu zdrowia, stylu życia czy wykonywanego zawodu. Przypadkowe modne diety czy kuracje z gazet nie muszą być odpowiednie dla każdego. Jedynie dietetyk oceniając dotychczasowy sposób żywienia i poznając Twój organizm może dobrać kurację dopasowaną do jego potrzeb mówi dietetyk Anna Wiśniewska- Strzałka.

Istnieje wiele metod odchudzania: diety cud, głodówki, środki wspomagające gubienie kilogramów czy koktajle zastępujące pełnowartościowe posiłki. Niestety większość z nich nastawiona jest na szybki, lecz niestety krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się powrotem do dawnej wagi.

Czy istnieje więc metoda, która pozwoliłaby schudnąć zdrowo i bez efektu jo-jo? Okazuje się, że tak! Stosowana jest z powodzeniem od lat w Centrach Dietetycznych Naturhouse:

Dzięki wiedzy i doświadczeniu nasi dietetycy nie tylko pomagają schudnąć, ale oferują również wsparcie w rozwiązaniu wielu innych problemów i dolegliwości, które mogą mieć związek z niewłaściwym sposobem odżywiania.

Oferujemy więc również kuracje:
• antycellulitowe,
• wspomagające pracę wątroby,
• hamujące zwiększony apetyt na słodycze,
• wzmacniające naczynia krwionośne/przeciwżylakowe,
• wzmacniające włosy, skórę i paznokcie,
• oczyszczające organizm,
• regulujące pracę przewodu pokarmowego,
• wzmacniające organizm,
• na przytycie,
• wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej u osób ćwiczących,
• wspomagające redukcję obwodów dolnych partii ciała

Skorzystaj z konsultacji z dietetykiem i przekonaj się, że rozwiązanie Twojego problemu jest łatwiejsze niż myślisz! Dobry plan żywieniowy to podstawa diety i sukcesu!

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast