Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Brzesko: Świadkowie Wiary

Brzesko: Świadkowie Wiary

logo-tato-net-plansza-pomaranczowaJuż w najbliższy piątek 15 listopada parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku zaprasza na kolejną katechezę z cyklu „Świadkowie Wiary”.

Gościem spotkania będzie Marcin Lewandowski z inicjatywy TATO.NET, który opowie o ojcostwie Boga i o swoim ojcostwie. Pełny tytuł katechezy brzmi „Bóg Ojciec i człowiek ojciec czyli jak nie przegrać ojcostwa”. Spotkanie rozpocznie się w piątek o 18.45 w kościele parafialnym Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Po katechezie rozpoczną się warsztaty dla ojców zatytułowane “7 sekretów efektywnego ojcostwa”. Są to ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. Spotkanie zawiera również wspólny moduł dla małżeństw, podczas którego kobiety dowiedzą się jak wspierać mężów w byciu efektywnymi ojcami. Warsztaty będą trwały dwa dni.

TP

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast