Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Świąteczne iluminacje w powiecie brzeskim

Świąteczne iluminacje w powiecie brzeskim

Gminy w naszym powiecie są już przygotowane do świąt Bożego Narodzenia. Świąteczne iluminacje na dobre zawitały w centrach miast i gmin powiatu brzeskiego.  Po zmroku choinki, gwiazdki, śnieżynki i kolorowe kurtyny zdobią główne ulice i place. W Brzesku – również szopka, ledowa fontanna i takiż anioł.

W dobie oszczędności samorządy w większości przypadków wstrzymały się od nowych zakupów. W Brzesku np. dokupiono tylko część elementów oświetleniowych – tak aby kompleksowo oświetlić zrewitalizowany rynek. Efekt osiągnięto –  rynek jest chętnie odwiedzany przez całe rodziny z dziećmi, a wieczorami jest miejscem spacerów i eksperymentów fotograficznych.

Chociaż zimowa aura nas nie rozpieszcza – nie ma zbyt wiele śniegu i trudno o świąteczny nastrój, takie dekoracje naprawdę cieszą oko.  Co prawda kryzys zaczyna zaglądać do samorządowych kas, jednak większość mieszkańców sobie nie wyobraża Bożego Narodzenie bez iluminacji – tak więc świąteczne iluminacje nie spotykają się z krytyką, a wręcz przeciwnie słychać wiele pozytywnych opinii.

Iluminacje Brzesko <== 

Iluminacje Borzęcin <== 

Iluminacje Szczurowa <== 

IB

Podobne artykuły

“%RELATEDPOSTS%”

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast