Don't Miss
Home » Wiadomości » Święta jak w Domu. Małopolska

Święta jak w Domu. Małopolska

witajakwDomu_plansza2Świąteczna akcja Święta jak w Domu. Małopolska ma na celu promowanie lokalnych tradycji i zwyczajów z Małopolski oraz zachęcenie do spędzenia świąt w regionie w tradycyjny sposób, pamiętając o tym co jest w nich naprawdę ważne.

Akcja odbywa się przez cały grudzień i angażuje uznanych blogerów z Małopolski, znanych Małopolan, członków Rady Ekspertów Marki Małopolska oraz laureatów konkursu na pamiątkę bożonarodzeniową z Małopolski, a także mieszkańców Małopolski i jej sympatyków, dla których przygotowano konkurs związany ze świętami. Na stronach internetowych: www.swietajakwdomu.pl oraz www.fb.com/lubiemalopolske znajdują się przepisy na małopolskie potrawy, porady świąteczne, konkurs z nagrodami, kreator kartek dla tych, którzy chcą stworzyć autorskie życzenia z małopolskim akcentem oraz filmy z udziałem Piotra Cyrwusa i Lekko Stronniczych, czyli Karola Paciorka i Włodka Markowicza – twórców jednego z najpopularniejszych kanałów na YouTube. Film na Facebooku w ciągu pierwszego tygodnia osiągnął ponad 100 tysięcy odsłon.

ZaproszenieZapraszamy również 20 grudnia na Rynek Główny w Krakowie!

Zwieńczeniem akcji będzie finał z udziałem osób współpracujących przy działaniach online. Blogerzy udzielą świątecznych porad, zostanie rozstrzygnięty konkurs internetowy „Świąteczne zrób to sam” a wszystkiego dopełni smak i aromat małopolskich potraw – finał akcji #ŚwiętajakwDomu #Małopolska odbędzie się podczas 10. edycji Małopolskiego Wigilijnego Smaku.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast