Nie przegap
Strona główna » Religia » Świętość bez liftingu, czyli…7 godzin z Bogiem

Świętość bez liftingu, czyli…7 godzin z Bogiem

22 czerwca grupa młodzieży klas II gimnazjum uczestniczyła w dniach skupienia, zorganizowanych przez Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II w Starym Sączu. Spotkanie prowadził ks. Piotr Adamczyk – miejscowy rekolekcjonista. Rekolekcje były formą przygotowania kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

Do godz. 13.00 uczniowie uczestniczyli w konferencjach, m.in. “Zaproszeni do Ziemi Obietnic”, “Gdzie i po co jestem?”, “Ucieczki w przekleństwo zniewolenia”, “Do czego jestem wezwany?”. Po obfitym obiedzie i krótkim odpoczynku, młodzież zwiedziła Ołtarz Papieski oraz Muzeum Jana Pawła II, w którym zobaczyli pamiątki po Papieżu Polaku, wystawę fotograficzną autorstwa Sylwestra Adamczyka i wyroby lokalnej twórczości artystycznej. Kolejnym punktem programu była Koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja oraz nauka przygotowująca do sakramentu spowiedzi. Spotkanie zakończyło się Eucharystią i wspólną kolacją.

Wyjazd zorganizował ks. Rafał Zielonka, a opiekę nad młodzieżą pełnili: p. Beata Staśko i Joanna Bodzioch.

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Borzęcin panu Januszowi Kwaśniakowi za sponsorowanie przejazdu do Starego Sącza.

Opiekunowie i młodzież

Galeria zdjęć <<<

Foto: Joanna Bodzioch

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast