Don't Miss
Home » Region » Świętowali Dzień Pracownika Socjalnego

Świętowali Dzień Pracownika Socjalnego

Starosta Adam Korta oraz Wicestarosta Ryszard Drożdżak spotkali się z pracownikami Domu Pomocy Społecznej, Ośrodka Interwencji Kryzysowej, Dziennego Domu Senior Wigor, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Domu Dziecka a powodem spotkania były obchodzony niedawno Dzień Pracownika Socjalnego.

Pracownik Socjalny to nie zawód a misja, z którą zmagają się każdego dnia – to przesłanie, które towarzyszyło włodarzom powiatu podczas spotkań.  Starostowie dziękowali pracownikom pomocy społecznej za ich codzienny trud, oddanie i zaangażowanie w niesienie wsparcia mieszkańcom Powiatu Bocheńskiego.

Wasza codzienność to pomoc ludziom, zmaganie się z krzywdą, ludzkim bólem czy bezsilnością. Praca którą wykonujecie jest trudna i złożona. Wymagająca  od Państwa zaangażowania, profesjonalizmu oraz ciągłego podnoszenia swojej wiedzy.  Dlatego chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność  za to dobro, którym obdarowujecie  drugiego w potrzebie – mówił podczas spotkań starosta Korta.

Spotkania te, były również okazją do zapoznania się starostów z pracownikami. Były gratulacje związane z objęciem funkcji, życzenia i kwiaty.

Galeria zdjęć <=

sp

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast