Don't Miss
Home » Wiadomości » Święty Mikołaj w asyście policjantów odwiedził wychowanków Domu Pomocy Społecznej

Święty Mikołaj w asyście policjantów odwiedził wychowanków Domu Pomocy Społecznej

Radość i uśmiech gościł na twarzach wychowanków Domu Pomocy Społecznej, których wczoraj, 5 grudnia 2018r. odwiedził specjalny gość. Do placówki w asyście policjantów przybył Święty Mikołaj, który dla wszystkich podopiecznych przygotował wspaniałe prezenty.

Grudzień to wyjątkowy miesiąc, szczególnie dla dzieci, które z utęsknieniem czekają na Świętego Mikołaja i prezenty. Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku, aby spełnić marzenia i podarować odrobinę szczęścia tym, którzy na co dzień borykają się z różnymi problemami wspomogli Świętego Mikołaja i przygotowali prezenty dla wychowanków Domu Pomocy Społecznej prowadzonej przez Siostry Służebniczki NMP w Brzesku. Każdy podopieczny placówki otrzymał od Mikołaja upominek ze słodyczami, zabawkami i maskotkami. Mikołaj na ręce sióstr przekazał także rzeczy codziennego użytku tj. ubrania, kosmetyki, środki czystości. Podczas spotkania z ulubieńcem dzieci nie zabrakło wspólnych zdjęć i uścisków. Radość i uśmiech obdarowanych, którzy codziennie zmagają się z wieloma trudnościami jest najlepszym podziękowaniem dla darczyńców, którzy po raz kolejny pokazali jak ogromne mają serca.

Święty Mikołaj dziękuje wszystkim swoim pomocnikom – policjantom i pracownikom brzeskiej jednostki Policji, którzy wsparli tą inicjatywę.

KPP Brzesko

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast