Don't Miss
Home » Wiadomości » Szkoła Podstawowa w Biadolinach Szlacheckich z nowymi przestrzeniami

Szkoła Podstawowa w Biadolinach Szlacheckich z nowymi przestrzeniami

Przed kilkoma dniami został odebrany ostatni etap prac związanych z przebudową i nadbudową pomieszczeń gospodarczych w Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich na sale lekcyjne. Zakres robót obejmował dokończenie robót elewacyjnych polegających m.in. na ociepleniu budynku, wykonaniu wyprawy elewacyjnej i malowaniu, wymianie części stolarki w obrębie parteru, wykonaniu prac instalacyjnych w zakresie instalacji elektrycznych oraz w zakresie instalacji sanitarnych. Ponadto dostarczone i zamontowane zostały wyposażenia nowopowstałych sal lekcyjnych i ciągów komunikacyjnych.

 – Kolejna nasza szkoła dołącza do elity. Zrealizowana przez nas inwestycja otwiera nowe możliwości przed placówką. Rozbudowa szkoły była konieczna z racji zwiększającej się liczby uczniów. Dziś szkoła w Biadolinach to nowoczesny obiekt, oświatowa wizytówka naszej gminy – mówi wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Koszt prac wyniósł ponad 550 tysięcy złotych. Dofinansowanie z budżetu państwa wyniosło prawie 200 tysięcy złotych.

Galeria zdjęć <<<

ug

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast