Don't Miss
Home » Wiadomości » „Szkoła promująca bezpieczeństwo”

„Szkoła promująca bezpieczeństwo”

1_130 placówek oświatowych województwa małopolskiego zostało uhonorowanych certyfikatem „Szkoła promująca bezpieczeństwo”. Wśród placówek znalazła się również Publiczna Szkoła Podstawowa w Porębie Spytkowskiej. Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Przedstawiciele szkoły w Porębie Spytkowskiej odebrali certyfikat z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie mł.insp. Pawła Dzierżaka oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty Aleksandra Palczewskiego.

Realizowanie założeń w ramach projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa cieszy się dużym zainteresowanie ze strony placówek oświatowych powiatu brzeskiego. Co roku, szkoły z naszego terenu z ogromnym zaangażowaniem wdrażają działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa. Coraz więcej podmiotów zewnętrznych jest współodpowiedzialnych za bezpieczeństwo w szkołach i wspiera placówki oświatowe.

KPP Brzesko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast