Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Tańsze bilety – PKP walczy o klientów

Tańsze bilety – PKP walczy o klientów

DSC_0590-n1Malejąca liczba kursów, trwające remonty torów kolejowych, uruchomiona niedawno autostrada A4 na odcinku z Szarowa do Tarnowa, a także konkurencja w postaci prywatnych linii autobusowych sprawiły, że PKP zaczęło dostrzegać fakt, że co raz mniej pasażerów korzysta z ich usług.

Większość pasażerów wybiera busy lub autobusy dalekobieżne które kursują częściej niż pociągi podmiejskie. Ze względu na przeciągający się remont trudno oczekiwać aby częstotliwość uległa w najbliższym czasie zwiększeniu.

Małopolskie Przewozy Regionalne oferują promocyjne bilety zarówno na bilety jednorazowe, jak i miesięczne. Np. za bilet normalny z Brzeska do Tarnowa zapłacimy tylko 5 złotych, a więc tyle samo ile za kurs busem z centrum miasta. Na duże oszczędności mogą liczyć osoby kupujące bilety miesięczne.

Część klientów narzeka jednak na słabą informację o nowych promocjach – o tańszych biletach dowiadują się najczęściej przy kasach.

Sporym udogodnieniem dla klientów jest możliwość zakupu biletów na pociągi REGIO za pośrednictwem strony internetowej: www.biletyregionalne.pl.

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast