Don't Miss
Home » Wiadomości » Tomasz Latocha kandydatem na burmistrza! Oficjalna informacja

Tomasz Latocha kandydatem na burmistrza! Oficjalna informacja

Jak oficjalnie dowiedziała się nasza redakcja Tomasz Latocha (Brzesko Odnowa) – podjął decyzję o kandydowaniu na stanowisko burmistrza Brzeska. To już czwarty kandydat ubiegający się o to stanowisko. Do tej pory publicznie zadeklarowali swój start – Sławomir Pater (kandydat PiS), Mirosław Wiśniowski (Racjonalni Razem) oraz dotychczasowy burmistrz Grzegorz Wawryka (Wspólnota Samorządowa).

Tomasz Latocha to doświadczony, wieloletni samorządowiec szczebla powiatowego (w mijającej kadencji pełnił funkcję v-ce przewodniczącego Rady Powiatu). To również sprawny menadżer – od kilku lat pełni funkcję v-ce prezesa Zarządu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. 

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Krakowie jest wiodącą, regionalną instytucją, działającą na rzecz rozwoju regionalnego; jednym z najpoważniejszych partnerów instytucji centralnych i samorządu województwa w kształtowaniu polityki innowacyjnego rozwoju regionu. MARR specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw, zapewniając kompleksowy know-how i nowoczesne rozwiązania finansowe. Świadczy usługi w zakresie pozyskiwania środków unijnych i pomaga efektywnie inwestować w Małopolsce.

Aktywność Tomasza Latochy jest także bardzo dobrze widoczna na polu działalności społecznej – angażuje się  m.in. w działalność OSP (jego macierzysta jednostka to OSP Szczepanów), profilaktykę bezpieczeństwa (współorganizator Małopolskie Dni Ratownictwa Medycznego w Porębie Spytkowskiej), działalność sportową i wiele innych inicjatyw które są realizowane przez szerokie grono lokalnych działaczy społecznych.

Prywatnie żonaty – żona Magdalena, 2 dzieci, mieszkają w Szczepanowie.

Jak wskazują wszelkiego rodzaju ankiety – zarówno internetowe, jak i telefoniczne – Tomasz Latocha jest jednym z głównych faworytów w walce o fotel Burmistrza Brzeska. O szczegółach jego decyzji będziemy informować w najbliższym czasie.

IB

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast