Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Tragiczny wypadek / Przyborów 7II 2017 / aktualizacja

Tragiczny wypadek / Przyborów 7II 2017 / aktualizacja

Do tragicznego wypadku doszło w dniu 7 lutego 2017 r. w miejscowości Przyborów. Około godziny 13 w wyniku zderzenia czołowego samochodu osobowego z samochodem ciężarowym śmierć na miejscu poniosły 3 osoby (jedna kobieta oraz dwóch mężczyzn). Jedna osoba poszkodowana w stanie krytycznym została odwieziona do szpitala (dziecko w wieku około 12-14 lat).

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 768 (Szczurowa- Brzesko). Ze względu na gołoledź od rana na drogach regionu panują bardzo trudne warunki do ruchu.

Na miejscu pracują służby ratownicze oraz Policja. Droga w miejscu zdarzenia jest nieprzejezdna. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać kilka godzin.

 


Aktualizacja

8 II 2017 r.
Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący hondą po pokonaniu łuku drogi z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. Śmierć na miejscu poniósł 20-letni kierujący hondą oraz pasażerowie: 24-letni mężczyzna i 43-letnia kobieta. Dziecko, które także podróżowało osobówką, z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Policjanci zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca zdarzenia z udziałem Prokuratora. Przyczyny tego tragicznego wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie. 

IB

Maciej Mazur

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast