Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Tragiczny wypadek / Przyborów 7II 2017 / aktualizacja

Tragiczny wypadek / Przyborów 7II 2017 / aktualizacja

Do tragicznego wypadku doszło w dniu 7 lutego 2017 r. w miejscowości Przyborów. Około godziny 13 w wyniku zderzenia czołowego samochodu osobowego z samochodem ciężarowym śmierć na miejscu poniosły 3 osoby (jedna kobieta oraz dwóch mężczyzn). Jedna osoba poszkodowana w stanie krytycznym została odwieziona do szpitala (dziecko w wieku około 12-14 lat).

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 768 (Szczurowa- Brzesko). Ze względu na gołoledź od rana na drogach regionu panują bardzo trudne warunki do ruchu.

Na miejscu pracują służby ratownicze oraz Policja. Droga w miejscu zdarzenia jest nieprzejezdna. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać kilka godzin.

 


Aktualizacja

8 II 2017 r.
Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący hondą po pokonaniu łuku drogi z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. Śmierć na miejscu poniósł 20-letni kierujący hondą oraz pasażerowie: 24-letni mężczyzna i 43-letnia kobieta. Dziecko, które także podróżowało osobówką, z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Policjanci zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca zdarzenia z udziałem Prokuratora. Przyczyny tego tragicznego wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie. 

IB

Maciej Mazur

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast