Don't Miss
Home » Wiadomości » Trwa dobudowa oświetlenia ulicznego w gminie Borzęcin

Trwa dobudowa oświetlenia ulicznego w gminie Borzęcin

borzęcinBlisko 50 tysięcy złotych wyda gmina Borzęcin na dobudowę punktów oświetlenia ulicznego w trzech sołectwach gminy: Borzęcin Górny, Jagniówka i Waryś. To środki pochodzące zarówno z funduszy sołeckich, jak też budżetu gminy. Dzięki realizacji zadania powstanie kilkanaście nowych punktów świetlnych, a kilkanaście kolejnych zostanie zmodernizowanych. Przewiduje się, że prace związane z rozbudową i modernizacją oświetlenia ulicznego zostaną zakończone do końca bieżącego roku…

Nowe punkty świetlne zainstalowane zostaną w miejscowościach: Borzęcin Górny – 3 punkty świetlne w ciągu drogi Na Bagno, 3 punkty świetlne w ciągu drogi Borek – Waryś, 3 punkty świetlne w ciągu drogi Czarnawa Centrum, 2 punkty świetlne w ciągu drogi Działki IV; Waryś – 1 punkt świetlny w ciągu drogi Podborki, 1 punkt świetlny w ciągu drogi Pasieka, 1 punkt świetlny w ciągu drogi Granice – Pasieka, 1 punkt świetlny w ciągu drogi przez wieś Jagniówka.

Przypomnijmy, że gmina Borzęcin nie tylko inwestuje w rozbudowę oświetlenia ulicznego, ale też należy do tych gospodarnych gmin, które wiedzą do czego oświetlenie uliczne służy. Dlatego w gminie nie stosuje się żadnych czasowych ograniczeń i późnonocnych wyłączeń.

ug

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast