Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Trwa dobudowa oświetlenia ulicznego w gminie Borzęcin

Trwa dobudowa oświetlenia ulicznego w gminie Borzęcin

borzęcinBlisko 50 tysięcy złotych wyda gmina Borzęcin na dobudowę punktów oświetlenia ulicznego w trzech sołectwach gminy: Borzęcin Górny, Jagniówka i Waryś. To środki pochodzące zarówno z funduszy sołeckich, jak też budżetu gminy. Dzięki realizacji zadania powstanie kilkanaście nowych punktów świetlnych, a kilkanaście kolejnych zostanie zmodernizowanych. Przewiduje się, że prace związane z rozbudową i modernizacją oświetlenia ulicznego zostaną zakończone do końca bieżącego roku…

Nowe punkty świetlne zainstalowane zostaną w miejscowościach: Borzęcin Górny – 3 punkty świetlne w ciągu drogi Na Bagno, 3 punkty świetlne w ciągu drogi Borek – Waryś, 3 punkty świetlne w ciągu drogi Czarnawa Centrum, 2 punkty świetlne w ciągu drogi Działki IV; Waryś – 1 punkt świetlny w ciągu drogi Podborki, 1 punkt świetlny w ciągu drogi Pasieka, 1 punkt świetlny w ciągu drogi Granice – Pasieka, 1 punkt świetlny w ciągu drogi przez wieś Jagniówka.

Przypomnijmy, że gmina Borzęcin nie tylko inwestuje w rozbudowę oświetlenia ulicznego, ale też należy do tych gospodarnych gmin, które wiedzą do czego oświetlenie uliczne służy. Dlatego w gminie nie stosuje się żadnych czasowych ograniczeń i późnonocnych wyłączeń.

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast