Don't Miss
Home » Kultura » Trwa finał Eurowizji Junior! Alicja Rega czeka na Twój głos!

Trwa finał Eurowizji Junior! Alicja Rega czeka na Twój głos!

Około 16. 20 26 listopada Alicja Rega – mieszkanka Łysej Góry, Gmina Dębno, Powiat Brzeski, uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie zaprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior, która odbywa się w Pałacu Olimpijskim w Tbilisi (Gruzja). Konkurs jest transmitowany na żywo na antenie TVP 2 i TVP Polonia od godz. 16:00. Poniżej zamieszczamy również link do transmisji na żywo na kanale youtube.

Alicja wykonała utwór „Mój dom”, produkcji Anny Czenczek, do którego słowa i muzykę napisał Marek Kościkiewicz. Za aranżację utworu odpowiada Tomasz Filipczak. Reprezentantkę Polski wyłonili jurorzy: Sylwia Lipka, Natalia Szroeder i Artur Orzech oraz telewidzowie podczas Krajowego Finału, który odbył się 1 października.

Alicja zaśpiewała jako druga, pomiędzy reprezentantami Cypru i Holandii. Organizatorzy przedstawili również pocztówkę, która poprzedziła jej występ. Zobaczyliśmy w niej między innymi kobietę jeżdżąc na quadzie. To nawiązanie do jednej z pasji Alicji.

Po raz pierwszy w historii Międzynarodowego Finału Konkursu Piosenki Eurowizji Junior, nie obowiązuje zakaz głosowania na własny kraj, dlatego będziemy mogli wesprzeć Alicję swoimi głosami!

ZASADY GŁOSOWANIA:
1. Pierwsza runda głosowania rozpoczyna się 24 listopada.
2. Wejdź na stronę junioreurovision.tv, gdzie będziesz mógł zobaczyć 30-sekundowe fragmenty występów.
3. Zagłosuj na Polskę i od 2 do 4 innych krajów.
4. Głosowanie w tej rundzie kończy się o 15:59, 26 listopada.
5. Oglądaj transmisję Eurowizji Junior w TVP 2 lub na youtube.com/junioreurovision, 26 listopada o 16:00.
6. Po zaprezentowaniu 16 występów konkursowych, ponownie wejdź na stronę junioreurovision.tv i zagłosuj na 3-5 krajów (w tym Polskę).
7. Głosy internautów stanowią 50% wyniku!

Jak głosować w 2 etapie?

Nowością tegorocznej Eurowizji dla Dzieci jest wprowadzony system głosowania online na oficjalnej stronie oraz możliwość wsparcia reprezentanta swojego kraju. Minimalnie można oddać głosy na 3 uczestników konkursu, maksymalnie na 5. Pierwszy etap tego typu głosowania zakończył się o godz. 15.59 – przed rozpoczęciem finału. System zostanie uruchomiony ponownie po występach wszystkich uczestników i będzie otwarty tylko przez 15 minut. Głosy internautów to 50% całkowitego wyniku danego reprezentanta, a drugie 50% to punkty od profesjonalnego jury.

https://vote.junioreurovision.tv/

Pomóżmy Alicji wygrać! Głosujmy!

Trzymamy kciuki!

foto – oficjalny profili / Alicja Rega

IB / eska.pl

Transmisja online z 

— IB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast