Nie przegap
Strona główna » Region » Trwają Społeczne Konsultacje Programu PiS dla Małopolski

Trwają Społeczne Konsultacje Programu PiS dla Małopolski

pisMarszałek Marek Kuchciński oraz Mariusz Kamiński, były szef CBA na ziemi tarnowskiej.

19 maja (niedziela) w Bochni w Kinie Regis odbyło się spotkanie otwarte tarnowskich parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami Bochni i powiatu bocheńskiego. Gościem spotkania był wicemarszałek Sejmu Marek Kuchciński. W tym samym dniu z mieszkańcami Dąbrowy Tarnowskiej w budynku Ośrodka Spotkania Kultur spotkał się Mariusz Kamiński, były szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Trwają Społeczne Konsultacje Programu PiS dla Małopolski. Podczas konferencji prasowej rozpoczynającej cykl konsultacji, Beata Szydło – przewodnicząca PiS w Małopolsce zapowiedziała, że politycy i samorządowcy ugrupowania odwiedzą w tym roku, z przygotowanymi przez ekspertów założeniami programowymi, wszystkie powiaty w Małopolsce.

Spotkanie konsultacyjne w Bochni, swoją obecnością wsparł Marszałek Marek Kuchciński. W czasie spotkania rozmawiano z mieszkańcami nie tylko o polskiej polityce, ale przede wszystkim o problemach społeczności lokalnych. Za najważniejsze bolączki Małopolski, którymi należy zająć się w pierwszej kolejności uznano kwestie walki z bezrobociem, polityki prorodzinnej oraz społecznej, służby zdrowia, a także edukacji i infrastruktury, które winny być fundamentem pod gospodarczy rozwój Regionu.

Chcemy, aby nasz ostateczny program dla Małopolski powstał w duchu dialogu i zrozumienia. Nie chcemy jak obecna władza, zamykać się w biurach i gabinetach, odgradzać od ludzi barierkami i ochroniarzami – mówił prezes PiS w okręgu tarnowskim Poseł Edward Czesak.

Obok Bochni dotychczasowe spotkania odbyły się w Nowym Sączu (22 kwietnia), Wolbromiu (26 kwietnia) i Skawinie (17 maja). Początkiem czerwca czekają nas konsultacje w Tarnowie, Lisiej Górze oraz Wierzchosławicach, o których będziemy szczegółowo informować.

JWW

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast