Nie przegap
Strona główna » Kultura » Brzesko. Wieczór kolęd i pastorałek pt. „Tu Słowo Ciałem się stało”

Brzesko. Wieczór kolęd i pastorałek pt. „Tu Słowo Ciałem się stało”

Działająca przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku, 100 – osobowa Schola Dziecięca Ziarenka Nadziei, po czterech miesiącach wytężonej pracy, ma zaszczyt zaprosić na wieczór kolęd i pastorałek pt. „Tu Słowo Ciałem się stało”.  Koncerty odbędą się w Regionalnym Centrum Kulturalno Bibliotecznym, w niedzielę 8 stycznia, o godz. 16.00 oraz 17.30. Przygotowane wydarzenie ma formę montażu słowno – muzycznego, w którym zabraknąć nie mogło aniołów, pasterzy i góralek. Są trzej mędrcy oraz oczywiście Józef i Maryja, z nowo narodzoną Dzieciną. Będzie sporo humoru i duża dawka dziecięcej energii, a na koniec dla zebranej publiczności niespodzianka…

Ziarenka Nadziei na scenie RCKB, wystąpią ze świątecznym koncertem po raz piąty, dlatego z okazji małego jubileuszu przygotowane zostały okolicznościowe bilety w cenie 10 zł, które nabyć można w kasie RCKB. Całkowity dochód przeznaczony jest na letnie warsztaty muzyczne dla dzieci. Zapraszamy.

Informator Brzeski patronuje temu wydarzeniu.

Godziny otwarcia kasy w RCKB:

  • poniedziałek; 12:00 – 16:00
  • wtorek; 12:00 – 16:00
  • środa; 8:00 – 12:00
  • czwartek; 13:00 – 17:00
  • piątek; 12:00 – 16:00

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast