Don't Miss
Home » Sport » Turniej Mikołajkowy

Turniej Mikołajkowy

Gmina Iwkowa tradycyjnie w okresie Mikołajkowym organizuje turniej piłkarski dla młodzieży szkolnej. Oprócz Urzędu Gminy w organizacji uczestniczą również GOK w Iwkowej, klub sportowy, Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Gminy Iwkowa, Urząd Marszałkowski, szkółki sportowe oraz szkoły. – Turniej jest przede wszystkim dobrą zabawą – mówi wójt Bogusław Kamiński. – Młodzi ludzie podejmują rywalizację ze sobą. W szczególności do zabawy zapraszamy szkółki piłkarskie działające na terenie gminy i okolicy. Turniej jest dobrym momentem dla drużyn, aby zweryfikować swoje umiejętności i pokazać zdrową rywalizację. Jest też elementem wychowawczym dla startujących w turnieju młodych ludzi – kończy wypowiedź wójt.

W poprzednich latach młodzi piłkarze prezentowali wysokie zaangażowanie w grę, wysoki poziom umiejętności i szacunek dla trenerów i wychowawców. Turniej będzie imprezą dwudniową i odbędzie 2 i 3 grudnia na salach gimnastycznych w szkołach w Iwkowej i Wojakowej.

IB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast