Nie przegap
Strona główna » Sport » Turniej Piłki Siatkowej z okazji Święta Policji

Turniej Piłki Siatkowej z okazji Święta Policji

24 lipca przypadła 93 rocznica utworzenia Policji Państwowej. W tym dniu obchodzone jest również Święto Policji.

U progu II Rzeczypospolitej, 24 lipca 1919 roku Sejm przyjął ustawę o Policji Państwowej. Setki policjantów oddało życie nie tylko w czasie służby w okresie pokoju, ale i potem, ginąc z rąk Niemców i Sowietów. Również i dziś poświęcają swoje życie – od 1991 roku zginęło ich 120. Dziś życzymy stróżom prawa satysfakcji z pełnionej służby oraz kolejnych sukcesów!

Z okazji Święta Policji Komenda Powiatowa Policji w Brzesku zorganizowała turniej piłki siatkowej, który odbył się 25 lipca w hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych przy ulicy Piastowskiej. W zawodach wzięło udział osiem zespołów reprezentujących: KMP Tarnów, KMP Nowy Sącz, KPP Myślenice, KPP Miechów, KPP Wadowice, KPP Gorlice, Urząd Miasta i Gminy Brzesko oraz gospodarze turnieju KPP Brzesko. W zawodach najlepszą policyjną drużyną siatkarską w tym roku okazała się drużyna z Wadowic. Na zakończenie turnieju zwycięzcom gratulował i dziękował za udział i dobrą zabawę wszystkim uczestnikom Zastępca Komendanta Powiatowego w Brzesku Młodszy Inspektor Roman Gurgul.

Wywiad z Zastępcą Komendanta Powiatowego w Brzesku Młodszym Inspektorem Romanem Gurgulem.

IB

Foto. Maciej Mazur IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast