Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Tymoteusz Świątek prostuję sprawę: “Nie jestem bestią – to był wypadek”

Tymoteusz Świątek prostuję sprawę: “Nie jestem bestią – to był wypadek”

tymoteusz-swiatekW rozmowie z naszym portalem Tymoteusz Świątek postanowił odnieść się do niedawnej sprawy rzekomego zabicia małego kota, o jakiej pisaliśmy tutaj. Fighter z Bochni odcina się doniesień i zaznacza, że cała sprawa była wynikiem nieszczęśliwego wypadku i padł ofiarą manipulacji ze strony swojego ojca – z którym to jest skonfliktowany.

Faktycznie, była awantura. Byłem u mojego ojca, do którego mam zakaz zbliżania się. Trochę się poszarpaliśmy, ale ta sytuacja, o której piszą media nie miała miejsca. Nie znęcałem się nad tym zwierzęciem! Po prostu kotek wszedł pod samochód i kiedy w nerwach wsiadałem do auta, nie zauważyłem go. Dopiero po wrzuceniu wstecznego i wycofaniu zorientowałem się, że kot wszedł pod samochód i ja, ruszając, przejechałem go! Sam nigdy w życiu nie zabiłbym żadnego czworonoga, nie jestem zwyrodnialcem!

Światek zaznacza też, że cała sprawa jest przeinaczona przez jego ojca, a artykuł „Gazety Krakowskiej” opiera się na jego zeznaniach. Sam dodaje również, że faktycznie, w emocjach przyznał się do winy, ale podkreśla, że nie do zamęczenia zwierzęcia a do jego nieumyślnego potrącenia.

Podpisałem te papiery, bo co miałem zrobić. Przejechałem tego kotka, niestety. Stało się. Ale w żadnym razie nie było tak, że ja się nad tym czworonogiem znęcałem, powtarzam – nigdy bym takiego czegoś nie zrobił! Nie jestem taką osobą. Ten obraz sytuacji to sprawka mojego ojca, z którym jestem od lat w konflikcie.

Tymoteusz rozmawiając z nami wyraził również rozczarowanie mediami oraz środowiskiem MMA, które z góry potraktowało go jak człowieka niezrównoważonego, nie pytając go o jego wersję wydarzeń.

Od kilku dni jestem napastowany, odbieram telefony z pogróżkami. Czytam, że jestem taki i owaki! Musiałem usunąć konto na Facebooku, bo dostawałem wiadomości w których ludzie pisali, że mnie zabiją. Najbardziej mi przykro, że media, które powinny być obiektywne, nawet nie zadały sobie trudu aby przegadać temat ze mną.

mmarocks.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast