Don't Miss
Home » Wiadomości » Ucieczkę przed policjantami zakończył w rowie

Ucieczkę przed policjantami zakończył w rowie

policjaPonad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał uciekający przed policjantami kierowca volkswagena golfa. W trakcie ucieczki 48-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym.

2 listopada w godzinach wieczornych w miejscowości Rudy Rysie kierujący volkswagenem golfem nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci natychmiast ruszyli w pościg. Na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Rajsko kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Z samochodu wysiadł o własnych siłach. Jego stan trzeźwości pozostawiał wiele do życzenia. Badanie wykazało u niego 1,5 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwym 48-latek odpowie przed sądem.

Miniony weekend na terenie powiatu brzeskiego upłynął bardzo spokojnie. Pomimo wzmożonego ruchu było naprawdę bezpiecznie. Obyło się bez wypadków drogowych, od piątku policja odnotowała jedynie cztery kolizje.

KPP Brzesko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast