Nie przegap
Strona główna » Region » Umowa na zakup budynku po działalność WTZ podpisana

Umowa na zakup budynku po działalność WTZ podpisana

Ludwik Węgrzyn Starosta Bocheński i Józef Mroczek Wicestarosta podpisali akt notarialny związany z zakupem od Bocheńskiej Spółdzielni Inwalidów budynku wraz z działką z przeznaczeniem na prowadzenie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Proszówkach.

Cieszę się, że temat został doprowadzony do końca. Zgromadziliśmy wszystkie niezbędne dokumenty, które pozwoliły nam nabyć tę nieruchomość, za kwotę 350 tys. zł – mówi Ludwik Węgrzyn, starosta bocheński.

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Proszówkach istnieją już 20 lat. Wychowankowie  uczestniczą w zajęciach przez pięć dni w tygodniu. Podopieczni  mają zajęcia m.in. z: gospodarstwa domowego, technik różnych, krawieckiej, plastycznej, ceramicznej, komputerowej, czy ślusarskiej. W WTZ odbywają się również zajęcia sportowe, w ramach funkcjonujących sekcji pływackiej, lekkoatletycznej czy piłkarskiej. Do dyspozycji wychowanków jest także psycholog, psychiatra i rehabilitant.

sp

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast