Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Uroczyste wręczenie stypendiów – Dębno

Uroczyste wręczenie stypendiów – Dębno

Szesnastu uczniów uczących się w szkołach na ternie gminy Dębno skorzysta z w tym roku Funduszu Stypendialnego “Otwieramy Horyzonty”. W tym roku szkolnym otrzymywać oni będą 100 i 50 złotych miesięcznie.

Decyzja zapadła podczas posiedzenia komisji Funduszu Stypendialnego „Otwieramy Horyzonty”, które odbyło się 16 września. Członkowie komisji, w której zasiadali Urszula Kozioł – psycholog, wykładowca w PWSZ w Tarnowie, Jakub Drwal – dyrektor Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Tarnowie, Anna Gurgul –opiekunka Samorządu Uczniowskiego w szkole w Woli Dębińskiej, Małgorzata Maliszczak – członkini Komisji Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych i Sportu Urzędu Gminy Dębno i Dominika Augustyn- Dąbrowska- darczyńca Funduszu, wybrali szesnaście osób.

Każda z nich otrzymywać będzie stypendium przez dziesięć miesięcy roku szkolnego. Komisja postanowiła wyróżnić najwybitniejszych uczniów, przyznając im podwójne stypendia w wysokości 100 zł miesięcznie. Pozostali stypendyści będą otrzymywać co miesiąc kwotę 50 zł.

19 października o godzinie 16.00 na zamku w Dębnie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów III edycji Funduszu „Otwieramy Horyzonty”. W spotkaniu wzięli udział tegoroczni stypendyści, ich rodziny i przyjaciele, a także fundatorzy. Część oficjalna została poprzedzona warsztatami zapoznawczo-integracyjnymi dla stypendystów na zamku. Podczas uroczystości wręczenia stypendiów zagrał kwartet smyczkowy ze Szkoły Muzycznej w Tarnowie.

Lista stypendystów w roku szkolnych 2011/2012

1.Kamelia Wolek – 86,2 pkt. wyróżnienie
2.Beata Nisiewicz – 85,8 pkt. wyróżnienie
3.Filip Jarek – 81 pkt. wyróżnienie
4.Aneta Koczwara – 80 pkt. wyróżnienie
5.Natalia Widło – 74,6 pkt.
6.Martyna Lewandowska – 70,8 pkt.
7.Małgorzata Baczyńska – 70,8 pkt.
8.Justyna Kural – 69,8 pkt.
9.Sławomir Franczyk – 69,4 pkt.
10.Gabriela Sacha – 61 pkt.
11.Arkadiusz Florczak 56 pkt.
12.Dawid Planeta – 54,6 pkt.
13.Marcin Pabian – 53,2 pkt.
14.Michał Gurgul – 51 pkt.
15.Dawid Duda – 51 pkt.
16.Grzegorz Jan Chmioła – 46 pkt.

Podobne artykuły
“%RELATEDPOSTS%”

Foto- Olczak

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast