Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » URZĄD MIEJSKI W BRZESKU WYRÓŻNIONY

URZĄD MIEJSKI W BRZESKU WYRÓŻNIONY

28 września w Poznaniu odbyło się uroczyste podsumowanie VI edycji Programu Najwyższa Jakość Quality International 2012 , organizowanego przez redakcję  Forum Biznesu pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Najwyższa Jakość QI 2012 to projekt, którego celem jest promowanie w instytucjach, firmach oraz samorządach skutecznych metod zarządzania jakością. Równocześnie  program wskazuje i promuje firmy, które reprezentują najwyższe standardy. Laureaci wyłaniani są w trzech kategoriach oraz w odrębnej grupie – samorząd. Wyróżnieniami  są  dyplomy oraz medale: brązowy, srebrny lub złoty przyznawane w zależności od ilości punktów i spełnianych standardów. Urząd Miejski w Brzesku zdobył najwyższy laur- ZŁOTY MEDAL za kwalifikowaną jakość usług dla klientów. Tylko 14 samorządów w Polsce zdobyło złoty medal i najwyższe wyróżnienie. Urząd Miejski w Brzesku znalazł się w elitarnym gronie wyróżnionych urzędów z Gdyni, Szczecina, Słupska, Białej Podlaskiej czy Częstochowy . Z Małopolski laureatem VI edycji Najwyższa Jakość QI 2012 został także UM z Zakopanego.

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast